letna
PIRELLI

305/30R20 103Y P ZERO (NO) XL

Ширина

Профил

30

Дијаметар

R20

Сезона

Шара

P Zero

Runflat

0

Тежински индекс

103

Бренд

Брзински индекс

Y

RR

E

WR

A

Noise

74

Шифра: AA017467 Категории: Ознаки: