315/30R21 105Y CSC 5P ND0 XL FR

25,670 ден

Шифра: 501485 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

30

Дијаметар

R21

Шара

ContiSportContact 5P

Тежински индекс

Y

Брзински индекс

Y

Бренд

Сезона