Продаденоletna

325/30R21 108Y PROXES SPORT SUV XL

18,420 ден

Шифра: AA022258 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

30

Дијаметар

R21

Шара

PROXES SPORT SUV

Тежински индекс

Y

Брзински индекс

Y

Бренд

Сезона