35×12.50R17 121P Open Country MTc

Шифра: AA020832 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

12.5

Дијаметар

R17

Шара

OPEN COUNTRY MT

Тежински индекс

P

Брзински индекс

P

Бренд

Сезона